Hora Finita

Hoe accordeer ik de registratie van een promovendus?

Updated on

Als Bureau van de Pedel ontvangt u een e-mail zodra er een akkoord nodig is voor de registratie van een promovendus.

In de e-mail klikt u op de link om te beginnen met het accorderen van de registratie.

Bent u nog niet ingelogd, dan wordt u via SURFconext gevraagd dit te doen

Stap 2: Accorderen

Als Bureau van de Pedel controleert u de gegevens en voegt u eventueel opmerkingen toe.

Na het bekijken van de registratieaanvraag krijgt u nu twee opties onderaan de pagina:
1. Akkoord verlenen
2. Afwijzen

Optie 1: Akkoord verlenen

Als u de registratieaanvraag voor de promovendus wilt goedkeuren, klikt u op de knop 'Akkoord verlenen'.
U kunt naar behoefte opmerkingen toevoegen .

U heeft de registratie goedgekeurd en krijgt het volgende bericht:

Optie 2: Afwijzen

Als u de registratieaanvraag voor de promovendus wilt afkeuren, klikt u op de knop 'Afwijzen'.

De betrokkenen worden van uw besluit op de hoogte gebracht via e-mail. In deze e-mail worden uw opmerkingen bijgevoegd.

Next Article Hoe beoordeel ik een titelblad?