Hoe accordeer ik het voorstel samenstelling promotiecommissie?

Als facultaire promotiecoördinator krijgt u een e-mail met het verzoek de samenstelling van de promotiecommissie te accorderen.

In deze e-mail klinkt u op de link.

Optie 1: Goedkeuren

Als facultaire promotiecoördinator:

  • controleert u de samenstelling,
  • voert u de voorzitter van de promotiecommissie in (fungerend rector),
  • controleert u eventueel comments van de promotor geschreven bij een voorgesteld lid (indien ingevoerd),
  • selecteert u 'Goedgekeurd' in het dropdownmenu bij het veld 'beoordeling'.

Eventueel kan er nog een opmerking geplaatst worden, die de volgende personen in de akkoordentrein kunnen inzien.

Klik op ‘indienen’ om uw beoordeling in te dienen.

Optie 2: Afkeuren

Als facultaire promotiecoördinator

  • controleert u eventueel "comments" van de promotor geschreven bij een voorgesteld lid (indien ingevoerd),
  • selecteert u 'Niet goedgekeurd' in het dropdownmenu bij het veld 'beoordeling'.

klikt op “indienen” om uw beoordeling in te dienen.

Als u het voorstel voor de samenstelling van de promotiecommissie afkeurt gebeuren de volgende dingen:

  • De eerste promotor krijgt nu een mail waarmee hij op de hoogte wordt gebracht van de afkeuring.
  • De eerste promotor zal nu zijn/haar voorstel aan moeten passen via de link in de mail (of de facultaire promotiecoördinator lost het op rechtstreeks in het promotietraject).
    De facultaire promotiecoördinator kan een wijziging doen en deze meteen accorderen!
  • De akkoordentrein begint opnieuw.